حضور عوامل سامانه پام در چهارمین اجلاس وب فارسی

 

حضور عوامل سامانه پام در چهارمین اجلاس وب فارسی

چهارمین اجلاس وب فارسی و سامانه پام

چهارمین اجلاس وب فارسی روز پنجشنبه 22 آذر ماه برگزار شد. این مراسم هر ساله توسط دبیرخانه اجلاس وب فارسی برگزار می شود و امسال عوامل سامانه پام در این رویداد بزرگ و موثر حضور داشتند.

روز پنجشنبه 22 آذر ماه چهارمین اجلاس وب فارسی با نواخته شدن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران توسط یگان رزم نوازان ارتش جمهوری اسلامی ایران با همراهی یگان تشریفات و حضور مدیران کشوری و لشکری و فعالان بخش خصوصی و سایبری ایران کارخود را در مرکز همایش های کوثر آغاز کرد.


در ابتدای این مراسم حمیدرضا همتی به عنوان ریاست اجلاس ضمن عرض خوش آمد گویی به ارائه گزارش و فعالیت های مجموعه پرداخت.

دکتر نادر نقشینه استاد دانشگاه از شیوه ها و زمینه های نو در تحقیقات وب سخن گفت و پس از آن دکتر مهدی بینا، رییس کمیته توسعه شهرهای هوشمند آسیایی به تحلیل و آینده کسب و کارهای وب فارسی اشاره کرد.

سرهنگ تورج کاظمی، رییس پلیس فتا تهران بزرگ به عنوان سخنران ویژه این مراسم از الزامات قانونی، کسب و کارهای اینترنتی و توسعه دهندگان این حوزه سخن گفت و به نقد و بررسی این حوزه نوظهور پرداخت.

در ادامه این مراسم، جایزه وب فارسی به سه مجموعه حائز رتبه شرکت کننده در این فرآیند اهدا شد. پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا (فتا) مجموعه فست کلیک، مجموعه ویراستاران سه مجموعه برنده ای بودند که از میان 250 شرکت کننده در فرایند ارزیابی جایزه وب فارسی توانستند بیشترین امتیاز را به خود اختصاص دهند و جوایز خود را از دستان سرهنگ کاظمی، حمیدرضا همتی، نادر نقشینه و مهدی بینا دریافت کردند.

در ادامه چهارمین اجلاس وب فارسی، عادل طالبی، حمیدرضا محمودی، وحید خسروی، میلاد نوری، رضا قربانی و حمید سپیدنام به ارائه هایی تحت عنوان های استراتژی محتوا، تبلیغات اینترنتی، کارآفرینی، امنیت سایبری، آینده فضای مجازی، دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی پرداختند.

این مراسم که هر ساله توسط دبیرخانه اجلاس وب فارسی حضور فعالان حوزه تجارت الکترونیک، نخبگان و توسعه دهندگان فضای مجازی و مدیران نهادهای دولتی و حاکمیتی برگزار می شود، میعادگاه فعالان سایبری ایران محسوب می شود.

منبع :https://click.ir/1397/09/25/pwconf-2018/

 

Share

تصدیق نامهمشاهده همه

 

سامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت سداد بانک ملیسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت به پرداخت بانک ملتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه های پرداخت شاپرک شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت ناواکو بانک مسکنسامانه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت

بالا