×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 722
ارسال سریالی سامانه پیام صوتی پام پیام صوتی پام

ارسال سریالی سامانه پیام صوتی پام

 

همانطور که از اسم این روش ارسال مشخص است، به ارسال پیام صوتی با برنامه زمانبندی شده و برای مخاطبین مشخص ارسال سریالی گویند.

در این نوع ارسال با در نظر گرفتن پارامتر هایی همچون زمان و پیام می توانید به صورت کاملا تخصصی در مدت زمان مشخص به ارسال پیام صوتی تبلیغاتی و خلاقانه بپردازید.


بریم برای یک ارسال سریالی موفق

در قدم اول وارد سایت پام شوید و ثبت نام کنید و اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد پنل کاربری خود شوید.
پس از ورود به پنل کاربری خود، از منوی ارسال پیام صوتی، گزینه ارسال سریالی را انتخاب کنید و وارد این بخش شوید.
با وارد شدن به این بخش با گزینه های مختلفی رو به رو می شوید که قدم به قدم این گزینه ها را با هم تکمیل می کنیم.

عنوان و شرح ارسال سریالی
اولین فیلد، بخش عنوان است که می توانید یک عنوان مناسب و دلخواه برای ارسالی سریالی خود انتخاب کنید و در بخش شرح، توضیحی در خصوص ارسال خود وارد کنید تا در آینده برای شما مستند بماند.

شماره ها
بخش بعد مربوط به شماره های شماست که می توانید شماره های مخاطبین خود (ثابت و همراه) را در این قسمت وارد کنید.(نا منظم بودن شماره های وارد شده برای ارسال شما مشکلی به وجود نمی آورد و پام قادر به مدیریت و مرتب سازی آن هاست.

وضعیت
پس از وارد کردن شماره ها به دکمه وضعیت میرسیم که با فعال و غیرفعالسازی این گزینه می توانید وضعیت ارسال سریالی خود را مشخص کنید. در صورت فعال بودن این گزینه، پس از اتمام تنظیمات، ارسال سریالی شما در زمان مشخص شده شروع به فعال می کند و برای مخاطبین وارد شده پیام صوتی ارسال می شود.
در غیر این صورت با غیر فعال بوده این گزینه تنها تنظیمات انجام شده در پنل شما ذخیر می شود.

فاصله ارسال ها
این بخش مربوط به فاصله زمانی ارسال سریالی شماست که می توانید از یک روز تا 3 ماه تنظیم کنید.

تاریخ و زمان شروع
این دو بخش برای برنامه ریزی زمان و تاریخ شروع ارسال سریالی شما قرار داده شده است. به این نکته دقت کنید که در قوانین پام ساعت ارسال پیام صوتی انبوه 08:00 الی 22:59 می باشد و در ساعات 23:00 الی 7:59 ارسال انجام نمی شود.

تعداد تلاش
تعداد تلاش مربوط به مخاطبینی است که پس از ارسال پیام صوتی قادر به پاسخگویی تماس شما نبودند و شرایطی مانند: مشغولی، رد تماس، عدم دسترسی و... به وجود آمده است. 
شما می توانید تعداد تلاش برای ارسال مجدد پیام صوتی به این دسته از مخاطبین را در این بخش تنظیم نمایید.

مدت تاخیر
مدت تاخیر؛ میزان زمانی است که برای تلاش مجدد سپری می شود. به عنوان مثال اگر تعداد تلاش را 3 مرتبه و میزان تاخیر را 10 دقیقه تنظیم کنید، پس از اولین تماس و ناموفق بودن آن، به فاصله هر 10 دقیقه مجدد پیام صوتی برای مخاطب ارسال می شود که این عمل تا 3 مرتبه تکرار می شود.


نظرسنجی
اگر پیام صوتی شما حامی نظرسنجی باشد که نیاز به دریافت پاسخ مخاطبین خود را دارید، با فعال سازی این گزینه مخاطبین شما قادر به ارسال نظر از طریق شماره گیری اعداد را خواهند داشت و شما پس از ارسال پیام خود می توانید نظرات ارسال شده را مشاهده و بررسی نمایید.

پیام
آخرین قدم برای اتمام تنظیمات ارسال سریالی، وارد کردن پیام صوتی است. همونطور که مشاهده می کنید در این بخش می توانید یک تا ده پیام صوتی را وارد کنید، که پام پیام های انتخاب شده را به ترتیب در زمان های مشخص ارسال می کند.
دقت داشته باشید همانطور که در چند مقاله قبل به آموزش چگونه یک فایل صوتی بسازیم ابتدا باید فایل صوتی خود را در قسمت اصوات وارد کنید سپس از این آن را انتخاب نمایید.

در نهایت باید گفت ارسال سریالی روشی کارآمد برای مجموعه هایی است که در زمان های مشخص برای مخاطبین خود قصد ارسال پیام صوتی دارند مانند دانشگاه ها (یادآوری ثبت نام ترم های جدید، پرداخت شهریه، و...) و یا حتی برای اجرای کمپین های هدفمند که پیام صوتی به عنوان یکی از رسانه های اطلاع رسانی و تبلیغات در نظر گرفته شده است.

نکته جالب در خصوص این روش ارسال این است که اگر ارسال سریالی شما دارای 10 پیام صوتی باشد و شما پس از سومین ارسال مخاطبین جدیدی را به لیست خود اضافه کنید، پام به صورت هوشمندانه برای مخاطبین جدید، پیام های صوتی را از ابتدا ارسال می کند.

همانطور که می دانید نحوه ی ارسال پیام صوتی نیز از اصلی ترین موضوعات در کمپین هاست. پیش تر در مورد انواع روش ها و نحوه ی انتخاب بهترین روش صحبت کرده ایم، و می دانید که یکی از روش های ارسال پیام از طریق پام ارسال به صورت سریالی است. شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که مزیت استفاده از این روش چیست؟ در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم و نتایج استفاده از این روش را بررسی کنیم.

زمانبندی پیام های ارسالی
این روش درواقع به شما کمک می کند تا پیام های خود را با زمانبندی خاص خود برای مخاطبین مشخص ارسال کنید. بدین صورت که با تعیین تاریخ و ساعت شروع ارسال ها، پیام شما به صورت خودکار در زمان مشخص به مخاطب موردنظر ارسال خواهد شد. قطعا زمانی که حجم بالایی از ارسال داشته باشید با استفاده از این راهکار از ارسال پیام در زمان موردنظرتان اطمینان حاصل خواهید کرد.

تلاش مجدد
شاید برای شما هم پیش آمده است که پیامتان بی پاسخ مانده و یا مخاطباتان دردسترس نیست، حتی ممکن است با رد تماس مخاطبین مواجه شوید. در این صورت پیام صوتی شما و هزینه ای که پرداخت کرده اید از دست خواهد رفت. در چنین شرایطی شما می توانید تعداد تلاش برای ارسال مجدد پیام صوتی به این دسته از مخاطبین را در این بخش تنظیم نمایید. بدین ترتیب حتی اگر فرد قادر به شنیدن پیام صوتی نباشد، می تواند در دور دوم تماس پیام شما را دریافت کند.

مدت تاخیر
بعد از تعیین تلاش مجدد شما می بایست تعیین کنید که تماس مجددتان با چه فاصله ای برقرار شود. این موضوع می تواند به شما کمک کند تا بهترین زمان را انتخاب کنید تا از رسیدن پیام صوتی مطمئن شوید. به عنوان مثال با تنظیم میزان تاخیر بر روی 20 دقیقه، ه فاصله هر 20 دقیقه بسته به تعداد تلاش مجدد، پیام صوتی برای مخاطب ارسال می شود.

نظرسنجی
برای کمپین های بزرگ اطلاع از نظر مخاطبین و میزان رضایت آن ها می تواند کمک بسیار زیادی کند. با توجه به این موضوع می توان با اجرای نظرسنجی در پایان پیام صوتی از نظر آن ها آگاه شد تا در صورت کم و کاست آن را برطرف کرد.

امکان ذخیره لیست سریالی
شاید نیاز باشد افراد برای اطمینان از لیست سریالی خود، ابتدا آن را ایجاد و سپس ذخیره کنند و در زمان نیاز آن را فعال کنند. در این صورت اگر گزینه ی غیرفعالسازی را بزنید تنها تنظیمات انجام شده در پنل شما ذخیر می شود و در صورت فعال بودن، پس از اتمام تنظیمات، ارسال سریالی شما در زمان مشخص شده شروع به فعال می کند و برای مخاطبین وارد شده پیام صوتی ارسال می شود.

امکان اضافه کردن مخاطب
شاید نیاز باشد تا مخاطبی را به لیست خود اضافه کنید، در این صورت اگر ارسال سریالی شما دارای 10 پیام صوتی باشد و شما پس از سومین ارسال مخاطبین جدیدی را به لیست خود اضافه کنید، پام به صورت هوشمندانه برای مخاطبین جدید، پیام های صوتی را از ابتدا ارسال می کند.

در آخر باید گفت که اگر نیاز به ایجاد کمپینی هدفمند دارید این روش برای شما مناسب خواهد بود، زیرا با تعیین دقیق احتمالات در هنگام ارسال پیام صوتی و استفاده از امکانات و مزایای ارسال سریالی، می توان اطلاع رسانی و تبلیغات خود را با موفقیت پیش ببرید.

 

Share

موارد مرتبط

تصدیق نامهمشاهده همه

 

سامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت سداد بانک ملیسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت به پرداخت بانک ملتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه های پرداخت شاپرک شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت ناواکو بانک مسکنسامانه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت

بالا