×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 722
کاربران دمو سامانه پیام صوتی پام سامانه پام

کاربران دمو سامانه پیام صوتی پام

 

اکثر وب سایت هایی که ارائه دهنده خدمات هستند در بخشی از وب سایت خود امکانی جهت تست و ارزیابی خدماتشان برای کاربران ایجاد می کنند که معمولا با نام دمو معرفی می شوند.

در این بخش کاربران با تعدادی محدودیت نسبت به نسخه اصلی اقدام به تست و ارزیابی محصول می کنند.


سامانه پیام صوتی پام هم از این قاعده مستثنا نیست و برای مشتریان خود امکان تست و ارزیابی پنل کاربری خود را به صورت رایگان قرار داده است که البته دارای محدودیت هایی نیز می باشد.

امروز در این مقاله قصد داریم که به بررسی این دسته کاربران پام و محدودیت های آن ها بپردازیم.

همانطور که در مقالات قبل اشاره شده، برای دریافت پنل کاربری پام و دریافت دمو رایگان آن ابتدا باید در سایت پام ثبت نام کنید.

پس از ثبت نام، در اولین قدم راهنمای استفاده از سامانه در اختیار شما قرار می گیرد  که پس از مطالعه آن می توانید وارد پنل کاربری می شوید. پنلی کامل با لیستی از امکانات جذاب و کار آمد.

حالا اولین سوال این است که کاربران دمو چه محدودیت هایی دارند؟

کاربران دمو نسبت به کاربران فعال پام دارای دو محدودیت مهم هستند:

1- محدودیت در ارسال:

اگر شما کاربر دمو باشید تنها امکان ارسال پیام صوتی به 4 نفر را به صورت همزمان دارید و ارسال پبام صوتی انبوه برای این از کاربران مقدور نمی باشد.

2- فایل های صوتی نیاز به تایید دارند:

هر کاربری برای ارسال پیام صوتی ابتدا باید پیام صوتی خود را در پنل کاربری ایجاد کند. که پس از ایجاد پیام صوتی در صورتی که کاربر دمو باشید ابتدا پیام شما توسط کارشناسان پشتیبانی پام تایید و سپس به مخاطبینتان ارسال می شود.

سوال: کاربران دمو چرا باید منتظر تایید پیام صوتی بمانند؟!

پاسخ این سوال سادست. ایجاد اکانت کاربری دمو با هویت نامشخص و نامعتبر صورت می گیرد   به این خاطر به دلیل جلوگيرى از ارسال پيام غير مربوط کاربران دمو باید منتظر تایید فایل صوتی بمانند. و در حالت فعال تمامى مسئوليت ارسال فايل صوتى خلاف قوانين جمهورى اسلامى به عهده خوده كاربر مى باشد.

 

Share

موارد مرتبط

تصدیق نامهمشاهده همه

 

سامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت سداد بانک ملیسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت به پرداخت بانک ملتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه های پرداخت شاپرک شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت ناواکو بانک مسکنسامانه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت

بالا